Hirvensalopäivät Lasten juoksukilpailut 16.8.2014 – Tulokset

Hirvensalopäivät. Lasten juoksukilpailut, Heiton kenttä, 16.8.2014

 

P 2 v 60 m

  1.        Luukas Helle                                                          29,9
  2.        Ensio Raaska                                                         43,7
  3.        Noel Alanne                                                        1. 03,5
  4.        Oiva Arasmaa                                                    1.08,7
  5.        Aleksanteri Leppänen                                    1. 38,6
  6.        Matias Rämö                                                      2.08,0

P 4 v 200 m

  1.        Vincent Mattsson                                                    58,3
  2.        Emil Kalpio                                                                58,9
  3.        Oiva Rajala                                                              1.14,1
  4.        Axel Tenovuo                                                        1.20,4
  5.        Akseli Appelberg                                                  1.30,0
  6.        Elias Ylikotila                                                         1.38,3
  7.        Niklas Rämö                                                            1.40,5
  8.        Väinö Mannila                                                        1.44,6
  9.        Eino Arasmaa                                                         2.30,8

P 6 v 400 m

  1.        Carlos Mattsson                                                  2.00,1
  2.        Eino Mannila                                                        2.18,9
  3.        Alvar Pulkki                                                          2.25,1
  4.        Lauri Korhonen                                                   2.32,1

P 8 v 600 m

  1.        Oliver Pulkki                                                         2.38,3
  2.        Matti Alatalo                                                        2.45,1
  3.        Nico Terho                                                            2.49,1

P 10 v 800 m

  1.        Lauri Röntynen                                                   3.27,5
  2.        Matti Kallinen                                                       3.58,7

 T 2 v 60 m

  1.        Elli Arasmaa                                                        1.42,3

T 4 v 200 m

  1.        Nelli Elomaa                                                            56,7
  2.        Linnea Lehtisalo                                                 1. 07,4
  3.        Hilda Bjon                                                             1. 14,5
  4.        Ada Kalpio                                                            1.15,0
  5.        Enna Lauas                                                           1.17,8
  6.        Vilja Leppänen                                                   1.18,8
  7.        Juliet Vuorela                                                     1.44,4
  8.       Hulda Tuominen                                                 1.56,4
  9.        Laura Korhonen                                                2.03,0
  10. Kerttu Arasmaa                                                        2.08,7
  11. Amelii Järvinen                                                       2.19,4

T 6 v 400 m

  1. Kaisla Kurikka                                                         1.59,8
  2. Edith Bjon                                                                2.01,8
  3. Elsa Ylikotila                                                          2.06,7
  4. Nina Terho                                                              2.08,8
  5. Lumi Appelberg                                                   2.17,5
  6. Josefina Tenovuo                                                2.20,5
  7. Iida Sundquist                                                      2.22,8
  8. Matilda Paavilainen                                           2.37,1

T 8 v 600 m

  1.        Fia Saipa                                                            2.56,0
  2.        Stella Lehtisalo                                               3. 03,8
  3.        Venla Sundquist                                             3.03,9
  4.        Emilia Ylikotila                                               3.08,9
  5.        Emma Arasmaa                                               3.32,2
  6.        Hertta Rajala                                                    4.13,1

T 10 v 800 m

  1.        Helena Koivu                                                      3. 40,3
  2.        Vivian Vasara                                                     4.04,8
  3.        Peppi Kurikka                                                     4.26,8

T 12 v 1000 m

  1.        Nanna Elomaa                                                    4.34,9

 


Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Google+ photo

Olet kommentoimassa Google+ -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

w

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s